ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Valorant
  4. »
  5. Valorant Remake Verme Nasıl Yapılır?

Valorant Remake Verme Nasıl Yapılır?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
79 0
valorant remake verme

Valorant‘ın oyunculara sunduğu en güzel ve büyük özelliklerden birisi oyun başlangıcında Remake vermek. Remake vererek oyunun başında herhangi bir puan kaybetmeden oyundan çıkabilirsiniz. Valorant oyuncularının çoğusu bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Bu yazımızda sizlere Valorant Remake verme nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Valorant Remake Verme

Valorant Remake vermek için oyunun başlangıcından sonraki ilk üç tur içinde gerçekleştiğinde mümkündür. Eğer bir oyuncu oyun başlamadan önce ayrılırsa veya maçın ilk üç turu tamamlanmadan bağlantı sorunu yaşarsa, remake verebilirsiniz. Valorant remake ne demek bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

valorant yeniden kurma

Remake vermek için, takımınızdaki herhangi bir oyuncunun sohbet kısmına /remake veya /yenile yazması gerekiyor.  Yazdıktan sonra açılan oylamada oyuncularından “Yeniden Kurma” seçeneğine tıklanmalı ve ardından diğer oyuncuların oyuna devam etmek isteyip istemediği sorulacaktır. Eğer oyuncuların çoğunluğu yeniden kurmayı onaylarsa oyun iptal olacaktır fakat onaylamazsa maç yeniden başlatılacak ve aynı oyuncu sayısı ile devam edilecektir. Ancak, remakelerin kullanımı yalnızca bir kez mümkündür.

Remake, maçın iptal edilmesine ve takım puanlarının veya derecelendirme puanlarının kaybedilmemesine izin verir. Bu nedenle, remakeler genellikle eşit olmayan bir oyuna karşı adil bir çözüm olarak kullanılır.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir