ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Valorant
  4. »
  5. Valorant Premier Ödülleri Nedir?

Valorant Premier Ödülleri Nedir?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
42 0
valorant premier ödülleri

ValorantRiot Games tarafından geliştirilen popüler bir birinci şahıs nişancı oyunudur ve gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Oyuna gelen son güncelleme ile birlikte yeni bir turnuva sistemi getirildi. Bu turnuva sistemini herkes kullanabilecek ve kazanırsa ödül kazanacak. Bu yazımızda sizlere Valorant Premier Ödülleri nedir onu göstereceğiz.

Valorant Premier Ödülleri

Oyuna gelen yeni mod ile birlikte herkes takımını toplayıp turnuvaya katılabilir, esporcu olmasına gerek yok. Bu mod oyuncuları oldukça heyecanlandı çünkü istedikleri zaman rahat rahat turnuva katılabiliyorlar. Turnuvada rakipleriniz de sizin elonuza bağlı olarak geliyor yani haksızlık da olmuyor. Peki Valorant Premier Ödülleri neler? Şu an beta versiyonunda olduğu için bu turnuvanın kazananları Premier modunun tam haline giriş hakkı kazanacak, Premier tam olarak yayınlandığı zaman aşağıdaki ödüller dağıtılacak.

  • Challengers: Bölgesel turnuvalarda mücadele eden takımlar arasında paylaştırılan toplam ödül havuzu 100.000 dolar.
  • Masters: Bölgesel turnuvaların bir araya geldiği global bir turnuvada toplam ödül havuzu 600.000 dolar.
  • Champions: Masters kazanan takımları arasında dünya şampiyonluğu için düzenler.

valorant premier

Valorant Premier Açık Beta’da herkes katılıp oynayabilir ve modun tam versiyonunda oynama şansı yakalayabilir. Eğer iyi bir oyuncuysanız ve takımınız da iyiyse herhangi bir espor takımı kurmadan isminizi bu sayede duyurabilirsiniz. Valorant Premier Saatleri neler bilmiyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

Riot Games, League of Legends‘a getirdiği Clash oyun modunun benzeyen halini bu sefer de Valorant’a getirdi. Bu turnuva modları oyuncuları daha çok oyunda tutuyor ve bazı kişilerin profesyonel yanlarını keşfetme imkanı sunuyor. Valorant Premier Açık Beta, 25 Nisan – 23 Mayıs tarihleri boyunca devam edecek ve herkes ücretsiz bir şekilde katılabilecek. Eğer sizde takımınıza güveniyorsanız arkadaşlarınızı toplayıp katılabilirsiniz, takımınızın elosuna göre rakipler geleceği için fazla da endişlenmenize gerek olmayacak. Valorant Premier ödülleri şu anlık herkesi memnun edecek durumda değil çünkü betada fakat betadan çıktıktan sonra ödüller oldukça güzel olacak.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir