ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Valorant
 4. »
 5. Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
109 1
valorant nokta crosshair

Valorant, taktiksel FPS türünün en popüler oyunlarından biridir ve oyuncuların çeşitli crosshair ayarlarına sahip olmalarına izin verir. Nokta crosshair, oyuncuların hassas nişan almasına ve hızlı tepki vermesine olanak tanır. Bu yazıda, Valorant nokta crosshair kodunu nasıl ayarlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

Valorant Nokta Crosshair Ayarları

Valorant nokta crosshair, Valorant oyuncuları arasında oldukça popüler bir seçenektir ve özellikle de hassas nişan alma gerektiren roller için idealdir. Crosshair kodu kullanarak, crosshair’lerinizi tam olarak istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bu, daha rahat bir oyun deneyimi sağlayarak daha iyi bir nişan alma performansı elde etmenize olanak tanır. Aşağıda sizler için ayarları söyledik, tek tek uygulayıp nokta crosshair yapabilirsiniz.

valorant nokta crosshair ayarları

 • Dış Çizgileri Göster: Kapalı
 • Merkez Nokta: Açık
 • Merkez Nokta Saydamlığı: 1
 • Merkez Nokta Kalınlığı: 4
 • İç Çizgileri Göster: Açık
 • İç Çizgi Saydamlığı: 1
 • İç Çizgi Uzunluğu: 1
 • İç Çizgi Kalınlığı: 4
 • İç Çizgi Uzaklığı: 2

Eğer crosshair nasıl değiştirilir bilmiyorsanız öncelikle Ayarlar’a girin, ardından Nişangah kısmına tıklayın ve Birincil yazan yere gelin. Burada bulunan ayarları yukarıda verdiğimiz değerlerle değiştirin. Ardından nokta crosshairınız hazır.

Valorant Nokta Crosshair Kodu

Bildiğiniz üzere oyuna bir de Valorant crosshair kodları eklendi, artık bu özellik sayesinde ayarlarla uğraşmaya gereken kalmadan bir kod ile bütün crosshairınızı değiştirebilirsiniz. Kodu kullanmak için Ayarlar’a girin,ardından Nişangah kısmına tıklayın ve Nişangah Profili listesindeki Profili İçe Aktar yazan yere tıklayın. Aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırarak direkt kullanabilirsiniz.

valorant nokta crosshair kodu

 • 0;s;1;P;c;5;o;1;d;1;z;3;f;0;0t;6;0l;0;0a;1;0f;0;1b;0;S;c;6;s;0.949;o;1

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Valorant Crosshairlar - MMORPG ve Korku Filmleri - -

  […] Valorant Nokta crosshair, oyuncuların crosshairlarında sadece bir nokta kullanmalarını ifade eder. Bu crosshair türü, özellikle nişancılık becerilerini geliştirmek isteyen oyuncular için uygundur. Nokta crosshair, nişan almayı kolaylaştırır ve oyuncuların hedeflerine daha doğru bir şekilde nişan almalarını sağlar. Ancak, nokta crosshair, oyuncuların silah hareketlerini takip etmelerini zorlaştırabilir ve düşük ışık koşullarında zorluk yaratabilir. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir