ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Valorant
  4. »
  5. Valorant Kaç Saat Oynadım?

Valorant Kaç Saat Oynadım?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
68 0
valorant kaç saat oynadım

Popüler FPS oyunlarından Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuncular, çevrimiçi FPS oyunlarında diğer oyunlara göre daha fazla vakit geçiriyor. Oyuncuların çoğusu oyunlarda ne kadar süre geçirdiğini merak ediyor. Valorant oyuncularının aklına da Valorant kaç saat oynadım sorusunu getiriyor. Bu yazımızda oyunculara Valorant kaç saat oynadım sorusunun cevabını vereceğiz.

Valorant Kaç Saat Oynadım?

Aktif olarak sürekli oyun oynuyorsanız elbette sizin de aklınıza böyle bir soru gelmiştir ve merak etmişsinizdir. Steam platformu üzerinde oynanan oyunlarda ne kadar saat oynadığınızı görebiliyorsunuz fakat bu özellik Riot Games platformunda yok. Riot Games üzerinde böyle bir özellik olmadığı için Valorant kaç saat oynadım sorunuzun cevabını alternatif çözümlerle bulabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de  öğrenebilirsiniz. Valorant ban kaldırma nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

  • tracker.gg sitesine gidip Valorant sayfasına geliyoruz (Buraya tıklayarak gidebilirsiniz)
  • Karşımıza çıkan sayfaya kullanıcı adı ve etiketimizi yazıyoruz (Örnek: FelixNova#TR1)
  • Giriş yaptıktan sonra “This Profile is Private” uyarısını alıyorsanız hemen altındaki “Sign in With Riot” tuşuna basarak giriş yapıyoruz
  • Karşımıza çıkan İstatistik sayfasında bütün İstatistiklerimizi görebiliyoruz.
  • Competitive Overview sayfasında kaç saat Valorant oynadığınızı görebilirsiniz.

valorant kaç saatim var

Tracker.gg sitesi çevrimci oyunlarda oldukça popüler bir sitedir ve her türlü istatistiklerinize vb. şeylere buradan erişebiliyorsunuz. Valorant kaç saat oynadım sorunuzun cevabına da yukarıda ki adımları takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir