ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Valorant
  4. »
  5. Valorant Herkese Yazma Tuşu

Valorant Herkese Yazma Tuşu

ThatsGameNet ThatsGameNet -
75 0
valorant herkese yazma tuşu

Çevrimiçi oyunlarda takım ile iletişim oldukça önemlidir. Sadece takım ile değil rakip takım ile de iletişim halinde olmak oyun performansınızı için iyidir. Valorant oyuncularının çoğu sadece takım bölümüne yazmayı biliyor herkes bölümüne yazmayı bilmiyor. Herkes bölümüne yazmak için tuş kombinasyonu bulunuyor, bu yazımızda sizlere Valorant herkese yazma tuşu nedir onu göstereceğiz.

Valorant Herkese Yazma

Valorant oynarken takım ile iletişimde olmak sizi zafere götüren en büyük etkenlerden biridir. Eğer takım iletişimi olmadan oynarsaniz bilgi eksikliğinden dolayı performansınız oldukça düşecektir bu da sizin mağlubiyet almanıza yol açar. Takım dışında da karşı rakiple de iletişim halinde olabilirsiniz sadece yazılı bir şekilde. Oyun içerisinde ki sohbet penceresinden herkes konuşabilirsiniz.

valorant herkese yazma

Oyuna yeni başlayan oyuncular Enter tuşuna bastığında sadece takıma yazdığını fark ediyor ve herkesin görebileceği şekilde nasıl yazılır bilmiyorlar. Önceden League of Legends oynadıysanız zaten Riot Games’in tuş kombinasyonunu biliyorsunuzdur. Valorant herkese yazma tuşu Shift + Enter tuşudur, bu iki tuşa aynı an da basarak sohbet kısmında Herkes penceresini görebilirsiniz ve artık yazdığınız bütün yazılar herkes tarafından gözükür.

Oyun içi sohbetlerde saygılı olmaya özen gösterin, Argo ve hakaret içeren kelimeler kullanmayın.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir