ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Valorant
  4. »
  5. Valorant Güncelleme 0’da Kalıyor Hatası Çözümü

Valorant Güncelleme 0’da Kalıyor Hatası Çözümü

ThatsGameNet ThatsGameNet -
93 0
valorant güncelleme 0'da kalıyor

Valorant oyuncuları son zamanlarda sıklıklıkla bir hata ile karşılaşıyor ve bu da oyuncuların canlarını sıkıyor. Oyuna gelen güncellemeyi yüklerken 0’da kalıyor ve ilerlemiyor. Bu yazımızda sizlere Valorant Güncelleme 0’da kalıyor hatasının çözümünü göstereceğiz. Valorant renk kodları neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

Valorant Güncelleme 0’da Kalıyor

Oyuncuların canlarını sıkan bu hata son zamanlarda oldukça fazla görülmeye başlandı. Yeni gelen güncellemeyi indirmek isteyen oyuncular maalesef ki indiremiyor çünkü yükleme durumu 0’dan yukarıya çıkmıyor. Güncelleme olmadığı için de oyuncular oyuna giriş yapamıyor. Peki bu hatanın çözümü nasıl? Hatanın kesin olarak bir çözümü bulunmuyor fakat biz sizler için aşağıda alternatif çözümleri listeledik.

valorant güncelleme hatası

İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

Bilgisayarınızda internet olup olmadığını kontrol edin, eğer internet düzgün çalışmasına rağmen hata devam ediyorsa önce kabloları çıkartıp tak yapıp daha sonrasında modeme reset atıp deneyin. Sorun halen çözülmediyse diğer çözüm yöntemlerini deneyin.

Arka Plan Uygulamalarını Kapatın

Bu hatayı en büyük etkileyen etkenlerden birisi arka planda internet tarayıcısı vb. gibi internet ve ram harcayan uygulamaların açık olması. Eğer arka planda açık uygulamalar var ise hepsini kapatın hatta bilgisayarınıza reset atıp sadece Valorant’ı çalıştırıp güncellenmenin yüklenmesini bekleyin.

Oyunu Silip Yükleyin

Valorant güncelleme 0’da kalıyor hatasının en son çaresi olarak oyunu silip tekrardan yüklemeyi deneyin, büyük ihtimal sorun kökten çözülecektir fakat biraz uğraştıracak.

Yukarıda vermiş olduğumuz alternatif çözümler halen sorunun çözülmesine yaramadıysa Valorant Destek Sistemine Bilet açarak sorununuzu belirtin onlar da size ekstra çözümler sunacaktır.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir