ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Valorant
  4. »
  5. Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Haziran)

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Haziran)

ThatsGameNet ThatsGameNet -
32 0
valorant gece pazarı ne zaman gelecek

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Valorant, Riot Games tarafından yayınlanan oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyun içerisinde satın alma vardır ve oyundaki silahlara skin alabiliyorsunuz. Bu skinler sizin gücünüze herhangi bir katkı yapmıyor sadece görünüş olarak işe yarıyor. Oyuncular ucuza skin almak için sürekli Valorant Gece Pazarını bekliyor, bu yazımızda sizlere Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek (Haziran) onu söyleyeceğiz.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Haziran)

Valorant Gece Pazarını her iki ayda bir oyuncularına karşısına çıkartıyor. Gece Pazarında oyunculara rastgele 6 adet silah skinini normalinden daha ucuza alma fırsatı sunuyor. Bu yüzden Gece Pazarı oyuncular tarafından sürekli isteniyor. En son Nisan ayında gelen Gece Pazarı için oyuncular Haziran ayını beklemekteler. Kesin olarak henüz bir açıklama yapılmadı fakat 5 Haziran – 19 Haziran tarihleri arasında Gece Pazarının gelmesini bekliyoruz.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek, gece saat 03:00‘da başlar ve yine 03:00‘da biter, ortalama iki hafta süre ile oyunculara açılır. Valorant En İyi Phantom Skinleri neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

valorant gece pazarı ne zaman

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant Gece Pazarı, Riot Games’in popüler birinci şahıs nişancı oyunu Valorant’ta düzenlenen bir etkinliktir. Gece Pazarı etkinliği, oyun içi kozmetik eşyaların sınırlı süreyle satışa sunulduğu bir etkinlik dönemidir.

Normalde Valorant’ta kozmetik eşyalar Radyanit adı verilen bir oyun içi para birimi kullanılarak satın alınabilir. Ancak Gece Pazarı etkinliği sırasında, belirli kozmetik eşyaları Radyanit yerine “Gece Pazarı Kredileri” adı verilen başka bir para birimiyle satın alma fırsatı sunulur.

Gece Pazarı Kredileri, oyuncuların oyun içindeki Gece Pazarı mağazasında özel eşyalar satın almalarına olanak tanır. Bu krediler, oyuncuların gerçek para karşılığında satın alabileceği bir sanal para birimidir. Gece Pazarı etkinliği genellikle belirli bir süreyle sınırlıdır ve oyun içindeki mağazada eşsiz kozmetik eşyalar ve koleksiyonlar bulunabilir.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek, oyuncuların daha nadir veya özel eşyaları elde etme şansı sunan bir etkinlik olduğu için popülerdir. Oyuncular, sınırlı süreliğine sunulan bu özel kozmetik eşyaları toplamak için Gece Pazarı etkinliğini takip edebilir ve istedikleri eşyaları satın alabilirler.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir