ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Valorant
 4. »
 5. Valorant Desteklenmeyen İşletim Sistemi Hatası Çözümü

Valorant Desteklenmeyen İşletim Sistemi Hatası Çözümü

ThatsGameNet ThatsGameNet -
96 0
valorant desteklenmeyen işletim sistemi

Popüler FPS oyunlarından olan Valorant’ta son zamanlarda oyuncular işletim sistemi ile alakalı sorunla karşılaşıyorlar. Karşılaşılan bu hata oyuncuların sinirini bozmakta. Bu yazımızda sizlere Valorant desteklenmeyen işletim sistemi hatasının çözümünü göstereceğiz.

Valorant Desteklenmeyen İşletim Sistemi

Valorant desteklenmeyen işletim sistemi hatasını gören oyuncular hatanın kaynağının kullandığı işletim sisteminden olduğunu düşünüyor fakat işletim sistemiyle alakalı herhangi bir sorun yok. Valorant Van 9003 hatası nasıl çözülür merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz. Valorant oyununda karşılaşılan “Desteklenmeyen İşletim Sistemi Hatası” sorununun çözümü için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

valorant desteklenmeyen işletim sistemi hatası

 1. İlk olarak, Valorant oyununu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Bunu yapmak için Valorant oyun kısayoluna sağ tıklayın ve “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini seçin.
 2. İkinci olarak, bilgisayarınızın işletim sisteminin güncel olduğundan emin olun. Windows güncellemelerinin en son sürümünü yüklediğinizden emin olun.
 3. Üçüncü olarak, Valorant oyununu yeniden yükleyin. Bazı oyuncuların, oyunu yeniden yüklemelerinin hatayı düzelttiği rapor edilmiştir.
 4. Dördüncü olarak, bilgisayarınızdaki tüm sürücülerin güncel olduğundan emin olun. Ekran kartı sürücüleri, anakart sürücüleri ve diğer bileşenlerin en son sürümüne güncellediğinizden emin olun.
 5. Beşinci olarak, bilgisayarınızda Riva Turner uygulaması bulunuyorsa oyuna girmeden önce kesinlikle bunu kapatıp giriş yapın. Oyuncuların çoğusu bu sayede hatanın çözüldüğünü belirtiyor.
 6. Son olarak, Valorant Destek ekibine başvurun. Eğer yukarıdaki adımlar sorunu çözmediyse, oyunun resmi destek ekibiyle iletişime geçin. Bu sorunla ilgili bir çözüm olabilir ve size yardımcı olacaklardır.

Bu adımları takip ederek, Valorant oyununda karşılaşılan “Desteklenmeyen İşletim Sistemi Hatası” sorununu çözebilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir