ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Valorant
  4. »
  5. Valorant Crosshair Kopyalama

Valorant Crosshair Kopyalama

ThatsGameNet ThatsGameNet -
117 0
valorant crosshair kopyalama

Genellikle tüm FPS oyunlarında crosshairlar kişiselleştirelebilir olurlar, Valorant’ta bu oyunlardan birisi. Özellikle Valorant’ta crosshairınıza her türlü şekil verilebildiği için oyuncular tarafından çok seviliyor, Valorant Troll crosshair bile bulunuyor. Oyuncular birbirlerinin crosshairını istediklerini gibi kopyalayıp kullanabiliyorlar, bu yazımızda sizlere Valorant Crosshair kopyalama kodu nedir onu göstereceğiz.

Valorant Crosshair Kopyalama

Oyun içerisinde maçtasınız ve takım arkadaşınızın crosshairını çok beğendiniz ve oynayış tarzınıza uyduğunu gördünüz. Takım arkadaşınıza “crosshairını nasıl yaptın?”, “crosshair kodlarını söyler misin?” diye soru sormak istemiyorsanız direkt olarak crosshairını kopyalayıp kullanabilirsiniz.

valorant crosshair nasıl kopyalanır

Valorant crosshair kopyalama işlemini 5 saniye bile sürmeden yapabilirsiniz. Crosshairını beğendiğiniz kişiyi izliyorsunuz ve izlerken Sohbet kısmını açıp “/nk” yazıp Enter tuşuna basıyoruz ve yeni crosshairınız hazır. Bunu yapmadan öncede şu iki şeye dikkat edin, birincisi boş crosshair slotunuz olduğundan emin olun ve eğer oyunu İngilizce oynuyorsanız da “/cc” kullanın.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir