ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Torrent Tracker Nasıl Eklenir?

Torrent Tracker Nasıl Eklenir?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
183 0
torrent tracker nasıl eklenir

Dünyanın en popüler dosya indirme uygulamasından olan Torrent’de neredeyse her şeye erişebilirsiniz. Oyun, film, dizi vb. dosyaların çoğusu Torrent üzerinden rahat ve hızlı bir şekilde indirilir. Torrent’in en beğenilen özelliği kafa karıştırmadan rahat ve hızlı bir şekilde dosyaları indirmesidir. Uygulamada bir de Tracker bulunur, bu Trackerlar oldukça işe yarar. Bu yazımızda sizlere Torrent Tracker nasıl eklenir onu göstereceğiz.

Torrent Tracker Nasıl Eklenir?

Sürekli Torrent kullanan kişiler bilir ki uygulamada Torrent Tracker bulunur, Trackerlar sayesinde dosyalar daha hızlı iner. Güncel Torrent Tracker Listesi paylaştığımız yazımızdan Trackerları kopyalayabilirsiniz sizin için sürekli en güncelini, bozuk olmayanını buluyoruz. Tracker buldunuz fakat nasıl ekleneceğini bilmiyorsanız aşağıda sizlere adım adım anlattık.

torrent tracker ekleme

Torrent uygulamasını açın ve uygulamaya indirmek istediğiniz Torrent dosyasını aktarın. Ekranın alt tarafında bulunan bölümden İzleyiciler kısmına gelin. Buradaki kısıma sağ tıklayıp İzleyici Ekle… diyin. Ardından paylaştığımız yazıdaki Trackerları kopyalayıp karşınıza çıkan pencereye yapıştırıp kapatın. Pencereyi kapattıktan sonra dosyanın indirme hızından farkı göreceksiniz

güncel istisnasız torrent tracker

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir