ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Star Wars Jedi Survivor Denuvo koruması ile geliyor

Star Wars Jedi Survivor Denuvo koruması ile geliyor

ThatsGameNet ThatsGameNet -
54 0
star-wars-jedi-survivor-denuvo-korumasi-ile-geliyor-CrPAZQ8z.jpeg

Star Wars Jedi: Survivor birkaç gün içerisinde çıkıyor ve görünüşe nazaran bu yeni Star Wars oyunu Denuvo anti-kurcalama teknolojisini kullanıyor. Birinci gösterge, oyunun yürütülebilir evrakından geliyor. Denuvo kullanan birçok oyun üzere, Star Wars Jedi: Survivor’ın yürtülebilir evrakı da 300 MB’ın üzerindedir. Buna ek olarak, HEX editörlerini kullanan kullanıcılara nazaran, Denuvo nitekim yürütülebilir evrakta mevcuttur.

STAR WARS JEDİ: SURVİVOR, DENUVO MÜDAFAASI İLE GELİYOR

EA, daha evvel hem Dead Space Remake hem de Need for Speed: Unbound’da kurcalamaya karşı muhafaza teknolojisini kullandı. Denuvo’nun oyunlardaki performansına bakıldığında, performansı aşağıya çektiği görülüyor. Tekrar de, onu en son kullanan Dead Island 2, çok çeşitli PC yapılandırmalarında yeterli çalışıyor üzere görünüyor. Bu noktada, oyunun birtakım çapraz takılmalardan muzdarip olması bekleniyor.

EA, STAR WARS JEDİ: SURVİVOR SIZINTILARI YAYGINLAŞTIKÇA SPOİLER UYARISI YAYINLADI

Bir oyunun vaktinden evvel sızdırılması ve sonuç olarak toplumsal medyanın spoiler ile dağılması birinci ya da son değildir. Görünüşe nazaran etkilenecek en son şey, 28 Nisan’da piyasaya sürülecek olan yaklaşan Star Wars Jedi: Survivor oluyor. EA, oyunun erken periyotta kimi oyuncuların eline geçmesinin akabinde Twitter’da konuştu ve spoilerların toplumsal medyada ortaya çıkması çok az vakit aldı yahut hiç olmadı. Elbette, geliştiricilerin oyunculardan hiçbir şey sızdırmamalarını istemek ve diğerlerini spoiler konusunda uyarmak için adım atması durumundan şad değildir.

EA, STAR WARS JEDİ: SURVİVOR İÇİN OYUNCULARA SPOİLER UYARISI YAPTI

EA “Spoiler yok” diye paylaşıyor. “Bu hafta Star Wars Jedi: Survivor’ı deneyimleyeceğimizden ötürü çok heyecanlıyız! Lütfen diğerlerine karşı dikkatli olmanızı ve spoiler yayınlamaktan yahut paylaşmaktan kaçınmanızı rica ediyoruz.” EA, “Ve unutmayın, BD izliyor!” Respawn Entertainment’ın kıdemli müellifi Pete Stewart da, EA’nın tweet’inden alıntı yaparak, “Lütfen arkadaşlar, oyunu bozmayın. Hepinizi şaşırtacağını ve sevindireceğini umduğumuz bir şey yaratmak için hepimiz çok çalıştık. Birçok insanın oynamaya başlamadan evvel spoiler görünce üzüleceğini biliyorum ve bizim için de HAKİKATEN cüret kırıcı. Hepiniz nazik olun.” diyor.

Bu geliştiriciler, sürprizlerle dolu devasa bir oyunu hayranlarına ulaştırmak için çok çalıştılar. Onlardan biriyseniz, önümüzdeki birkaç gün içinde Twitter yahut Reddit’e giriş yaparken dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir