ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. PUBG Mobile
  4. »
  5. PUBG Mobile Ziyafet Avı Kodu

PUBG Mobile Ziyafet Avı Kodu

ThatsGameNet ThatsGameNet -
111 0
pubg mobile ziyafet avı kodları

PUBG Mobile, tüm dünyada milyonlarca oyuncunun favori mobil oyunlarından biridir. Oyun içerisine sürekli güncel etkinlikler gelmektedir. Etkinliklerle birlikte oyuncular daha fazla oyunda kalırlar ve yeni oyun içi eşyalara sahip olurlar. PUBG Mobile’ın ziyafet avı etkinliği geldi, bu etkinliğe giriş kod ile yapılıyor. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile ziyafet avı kodu paylaşacağız.

PUBG Mobile Ziyafet Avı Kodu

Oyun içerisine eklenen yeni etkinlikle birlikte yeni eşyalarda eklendi. Yeni eklenen eşyaları bu etkinlikle birlikte alabilirsiniz. Etkinliğe giriş PUBG Mobile ziyafet avı kodu ile yapılıyor, biz sizler için o kodları bulduk. Aşağıda listeledigimiz kodları kullanabilirsiniz. Kodlar sürekli güncellenmektedir eğer kodlar kullanılmışsa aşağıdaki adımları uygulayın.

  1. Buraya Tıklayın ve karşınıza çıkan ekranda Yıldız simgesine basın
  2. İşlemi tamamladıktan sonra yazının aşağısına inin ve PUBG Mobile ziyafet kodu istiyorum yazarak yorum yapın
  3. Aktif olarak kullandığınız bir eposta adresi girdiğinizden emin olun çünkü kod eposta ile gönderilecek.

pubg mobile ziyafet avı kodu

Aşağıda sizler için bulduğumuz bütün PUBG Mobile ziyafet kodlarını listeledik, kodları sürekli olarak güncellemekteyiz eğer kullanılmış denk gelirse yukarıdaki adımları uygulayın. Bu arada PUBG kurmalı tüfekler hangileri merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

  • hookafood

Şu an için en çok kullanılan PUBG Mobile ziyafet avı kodu budur, sitemizi takipte kalarak sürekli güncellenen kodlardan haberdar olabilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir