ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. PUBG Mobile
  4. »
  5. PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
94 0
pubg mobile görünmez harf nasıl yapılır

Dünyanın en popüler mobil battle royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile’da her oyunda olduğu gibi kullanıcı adı önemlidir. Bazı oyunlarda iki kelimeli kullanıcı adı kullanabiliyorsunuz, oyun boşluk koymanıza izin veriyor fakat PUBG Mobile’da boşluk kullanamıyorsunuz. Boşluk kullanmanız için oyun içerisinde bir yol var o da görünmez harf. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile görünmez harf nasıl yapılır onu göstereceğiz.

PUBG Mobile Görünmez Harf

Oyun içerisinde kullandığınız kullanıcı adı sizin karakterinizi yansıtır, bunun için kullanıcı adınızı güzel seçmeniz gerekir. Bazı kullanıcı adları vardır ve aralarına boşluk bırakmak zorunda kalırsınız. Boşluk her oyunda kullanılmıyor bunlardan biri de PUBG Mobile fakat boşluk kullanmak için alternatif çözümler bulunuyor. Kullanıcı adınızın boşluk koyulacak yerine PUBG Mobile görünmez harf koyduğunuzda iki kelime arasında boşluk varmış gibi gözükür. PUBG Mobile ziyafet avı kodu nedir merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

pubg mobile görünmez harf

Görünmez harfi kullanmak için öncelikle isim değiştirme kartınız olması gerekiyor, eğer bu varsa o kartı kullanıp isminizi değiştirebilirsiniz. İsim değiştirme ekranına geldikten sonra isminizi yazıyorsunuz ve boşluk kullanmak istediğiniz yere  “Ħ” veya “Ī” harflerinden birini koyuyorsunuz. Örnek verecek olursak “ThatsĦGame” yazarsam kaydettiğmde “Thats Game” olarak ortaya boşluk koyulmuş gibi gözükecek.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir