ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. PUBG
  4. »
  5. PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı

ThatsGameNet ThatsGameNet -
101 0
PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı

Dünyanın en popüler Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG oyuncuları son zamanda dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası ile karşılaşıyor ve bu sorun oyuncuların sinirlerini bozuyor. Bu yazımızda sizlere PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası nasıl çözülür onu göstereceğiz.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı Hatası Nasıl Çözülür?

PUBG oyuncularının oyuna girerken karşılaştığı bu hata oyuncuları oldukça sinir eder bir hal aldı. Bütün oyuncular PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatası için çözüm arıyor. PUBG kurmalı tüfekler hangileri merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

PUBG Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı hatası

Bildiğiniz üzere PUBG, Steam platformu üzerinden oynanan bir oyun. Oyuna girdiğiniz zaman Steam sunucularından oyuna girilir. Bazı zamanlarda Steam sunucularında oldukça fazla yoğunluk olabiliyor ve bu yoğunluk bütün oyunlara etki ediyor. PUBG’de bu hatayı almanızın sebebi Steam sunucuları, yoğunluk nedeniyle sunuculara geç bildirim gidiyor ve bu da karşınıza böyle bir hata çıkartıyor. PUBG dış sağlayıcıdan doğrulama yapılamadı hatasının çözümü için de yapmanız gereken sadece birkaç dakika beklemek. Sunucuların yoğunluğunun düzelmesi için bir sure beklemeniz lazım ve daha sonra tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Sorun oyun içinden ve oyundan kaynaklı olmadığı için başka bir şey yapmanıza gerek olmayacaktır, herkese iyi oyunlar!

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir