ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. LOL
 4. »
 5. LOL Kadın Karakterler

LOL Kadın Karakterler

ThatsGameNet ThatsGameNet -
122 0
lol kadın karakterler

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarında en başta League of Legends gelir. Oyun içerisinde birbirinden farklı özelliklere ve güçlere sahip yüzlerce karakter bulunuyor. Bu karakterlerden bazıları erkek ve kadın olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu yazımızda sizlere LOL kadın karakterler hangisi onları listeleyeceğiz. Eğer LOL erkek karakterler hangileri merak ediyorsanız yazıya tıklayıp gidebilirsiniz.

LOL Kadın Karakterler

Çoğunlukla oyuna yeni başlayan kadın oyuncular kadın karakterleri tercih ederler. Oyun içersinde oldukça fazla kadın karakter bulunuyor. Aşağıda sizler için bütün hepsini listeledik.

 1. Ahri
 2. Akali
 3. Annie
 4. Ashe
 5. Caitlyn
 6. Camille
 7. Cassiopeia
 8. Diana
 9. Elise
 10. Evelynn
 11. Fiora
 12. Irelia
 13. Janna
 14. Jinx
 15. Kalista
 16. Kaisa
 17. Karma
 18. Karthus
 19. Katarina
 20. Kayle
 21. Kindred
 22. LeBlanc
 23. Leona
 24. Lissandra
 25. Lulu
 26. Lux
 27. Miss Fortune
 28. Morgana
 29. Nami
 30. Neeko
 31. Nidalee
 32. Orianna
 33. Poppy
 34. Qiyana
 35. Quinn
 36. Rek’Sai
 37. Riven
 38. Sejuani
 39. Senna
 40. Seraphine
 41. Shyvana
 42. Sivir
 43. Sona
 44. Soraka
 45. Syndra
 46. Taliyah
 47. Tristana
 48. Vayne
 49. Vi
 50. Xayah
 51. Yuumi
 52. Zoe

Bu listedeki her bir karakter, farklı oynanış stilleri, yetenekler ve özelliklerle birbirinden farklıdır. LoL kadın karakterleri, oyunculara geniş bir seçenek yelpazesi sunar ve her bir karakter, kendine özgü bir oyun tarzı ve taktiklere sahiptir.

lol kız karakterler

LoL’da yer alan kadın karakterler arasında en popüler olanlarından biri Ahri’dir. Ahri, rakiplerine büyü ve hızla saldıran bir karakterdir. Oyunun başından itibaren oyuncular arasında çok sevilen bir karakter olmuştur.

Diğer popüler kadın karakterlerden biri ise Sona’dır. Sona, müzik notaları ile savaşan bir karakterdir. Oyuncular, Sona’nın müzik notası gücünü kullanarak rakiplerine saldırabilir veya müttefiklerine güçlendirmeler yapabilirler.

Ashe de popüler bir kadın karakterdir. Ashe, buz oklarını kullanarak rakiplerine hasar verir. Oyuncular ayrıca, Ashe’in yeteneği olan “Hawkshot” ile haritada görüş açısını genişletebilirler.

Katarina, LoL’daki bir diğer popüler kadın karakterdir. Katarina, hızlı hareket eden ve çok hızlı saldıran bir karakterdir. Rakiplerine bıçaklarla saldırır ve onları kolayca alt edebilir.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir