ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. LOL
  4. »
  5. LOL Kaç Para Yatırdım?

LOL Kaç Para Yatırdım?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
91 0
lol kaç para yatırdım

League of Legends veya “LoL”, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen popüler bir çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) oyunudur. LoL’de, oyuncular farklı şampiyonları seçip takım arkadaşlarıyla birlikte diğer oyuncuların savunmalarını yıkmak için mücadele ederler. Çoğu oyunda olduğu gibi League of Legends’ta da oyun içi satın alım bulunuyor ve oyuncuların çoğusu harcam yapıyor. Son zamanlarda özellikle eski oyuncular oyuna ne kadar para yatırdım diye merak ediyor. Bu makalemizde sizlere LOL kaç para yatırdım sorunuzun cevabını vereceğiz.

LOL Kaç Para Yatırdım?

Bir LoL oyuncusu olarak, hesabınızda kaç para yatırdığınızı merak edebilirsiniz. Burada, bu konuda bilmeniz gerekenler hakkında bilgi vereceğim.

  • Riot Points (RP)
  • Riot Points, LoL’de kullanılan sanal para birimidir. RP satın alarak, oyun içinde şampiyonlar, kostümler, ikonlar ve diğer öğeleri satın alabilirsiniz.

RP satın almak için, kredi kartı, banka kartı veya diğer ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. RP satın alırken, farklı fiyatlandırma seçenekleri sunulur ve satın aldığınız RP miktarına göre indirimler alabilirsiniz.

LoL kaç para yatırdım sorunuzun cevabını kontrol etmek için “Hesap Geçmişi” özelliğini kullanabilirsiniz. Hesap Geçmişi, hesabınızda gerçekleştirilen tüm RP satın alma işlemlerini ve ne kadar para harcadığınızı gösterir.

lol ne kadar yatırdım

Hesap Geçmişi’ne erişmek için, LoL istemcisinde sol üst köşedeki “Mağaza” butonuna tıklayın, ardından alt kısımda yer alan “Satın Alma Geçmişi” seçeneğine tıklayın. Bu bölümde, geçmiş RP satın alma işlemlerinizi ve harcadığınız toplam miktarı görebilirsiniz.

  • Hesap Bakiyesi
  • Hesap Geçmişi’nden farklı olarak, hesabınızda şu anda ne kadar para olduğunu kontrol etmek için “Hesap Bakiyesi” özelliğini kullanabilirsiniz. Hesap Bakiyesi, hesabınızdaki RP miktarını ve bu miktarın ne kadarının harcanmadığını gösterir.

Hesap Bakiyesi’ne erişmek için, LoL istemcisinde sol üst köşedeki “Mağaza” butonuna tıklayın ve ardından sağ üst köşedeki hesap adınızın yanındaki “RP” simgesine tıklayın. Bu bölümde, hesabınızdaki RP miktarını ve harcanmamış RP miktarını görebilirsiniz.

Sonuç olarak, LoL kaç para yatırdım sorusunun cevabını almak için Hesap Geçmişi ve Hesap Bakiyesi özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, RP satın alma işlemleriniz için harcadığınız miktarın toplamını da kontrol edebilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir