ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. LOL
  4. »
  5. LOL FPS Gösterme Nasıl Açılır?

LOL FPS Gösterme Nasıl Açılır?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
93 0
lol fps gösterme

League of Legends oynarken her şey gibi FPS de oldukça önemlidir. Sadece League of Legends oyununda değil bütün oyunlarda FPS önemli bir yer kaplıyor. Bu yazımızda oyun içerisinde FPS değerlerini görmek isteyen oyuncular icin LOL FPS gösterme nasıl açılır onu göstereceğiz.

LOL FPS Gösterme

Oyun oynarken herkes FPS değerlerini görmek ister çünkü aldığınız FPS değerleri oynayışınıza oldukça etki eder. FPS’in yanı sıra Ping de oldukça önemlidir, internet gücünüze ve oyunun sunucularına bağlı olarak Ping değerleriniz değişiklik gösterebilir. FPS ve Ping ters orantılıdır, iyi bir deneyim için FPS değerlerinizin yüksek, Ping değerlerinizin düşük olması gerekiyor.

lol fps ve ping gösterme

LOL FPS gösterme oldukça basittir, klavyeden CTRL ve F tuşuna basarak hem FPS hem de Ping göstergesini açabilir, anlık olarak takip edebilirsiniz.

LOL Düşük FPS Sorunu

League of Legends ve diğer bütün oyunlarda düşük FPS almanızın en önemli sebebi bilgisayar sisteminizdir. Her oyunun minimum sistem gereksinimleri bulunur ve bu sistem gereksinimlerinin altında bilgisayarınız var ise oyun içerisinde düşük FPS alabilirsiniz. Bir diğer sebep ise oyunun optimize durumu, eğer iyi optimize edilmemiş bir oyun olursa her ne kadar sistem gereksinimleri yetse de FPS düşüklüğü yaşama ihtimaliniz yüksektir.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir