ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. LOL
 4. »
 5. League of Legends Solo Karakterleri

League of Legends Solo Karakterleri

ThatsGameNet ThatsGameNet -
106 0
league of legends solo karakterleri

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde haritada üç koridor bir de orman bulunur, bu dört alanda Mid, ADC, Support, Solo ve Jungle karakterleri oynar. League of Legends Solo karakterleri ve diğer koridorlarda oynayan karakterlerin farklı özellikleri vardır, bu yüzden Jungle karakterini ADC’de kullanırsanız rakibinizin sizi alt etmesi daha kolaylaşır. Bu yazımızda sizlere alabileceğiniz bütün League of Legends Solo karakterlerini listeledik.

League of Legends Solo Karakterleri

Oyun içerisinde yüzlerce karakter bulunuyor fakat hepsiyle aynı koridorda oynayamazsınız. Aşağıda ADC oynamak isteyen oyuncular için League of Legends Solo Karakterleri listeledik, beğendiğiniz karakteri detaylı olarak inceleyerek oynayabilirsiniz. League of Legends ADC karakterleri neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

 1. Aatrox, güçlü bir dövüşçüdür ve üst koridorda oldukça etkilidir. Pasif yeteneği olan “Birleşme” ile, düşman birimleri öldürdükçe kendini iyileştirebilir. Aatrox’un “Kanlı Fısıltı” yeteneği, rakiplerine hasar veren ve onları yavaşlatan bir saldırıdır. “Kanlı Fısıltı”nın etkisini artırmak için “Alev Kılıcı” yeteneğini kullanabilirsiniz.
 2. Akali, hızlı ve hareketli bir suikastçıdır. League of Legends solo karakterleri arasında oynamak için mükemmel bir seçimdir. Akali’nin “Karanlık Hasat” yeteneği, hasar verirken kendisini iyileştirebilir ve “Kayboluş” yeteneği ile de kaçış yapabilir. “Ejder İşareti” yeteneği ile de, rakiplerine büyük bir hasar verebilirsiniz.
 3. Camille, rakiplerini tuzağa düşüren ve kontrol eden bir şampiyondur. “Hextech Çekiç” yeteneği ile, rakiplerinizin kaçmasını engelleyebilir ve “Kırıcı Vuruş” yeteneği ile de hasar verebilirsiniz. “İlmeği Fırlat” yeteneği, rakiplerinizin yerini değiştirmenize ve onları etkisiz hale getirmenize olanak tanır.
 4. Darius, güçlü bir dövüşçüdür ve üst koridorda oldukça etkilidir. “Bozulmamış Aşkın Gücü” yeteneği ile, rakiplerine hasar verir ve kendisini iyileştirebilir. “Kanlı Vuruş” yeteneği, rakiplerine büyük bir hasar verir ve onları yavaşlatır. “Noxus Sarmalı” yeteneği, rakiplerini yakınlaştırır ve onlara büyük bir hasar verir.
 5. Fiora, hızlı ve hareketli bir dövüşçüdür. “İltifat” yeteneği ile rakiplerine hasar verirken kendisini iyileştirebilir. “Kılıç Dansı” yeteneği, rakiplerine hızlı bir şekilde hasar verir ve Fiora’yı hareketli hale getirir. “Ripost” yeteneği, rakiplerin saldırılarını bloke eder ve onlara karşı konulmaz bir darbe verir.
 6. Garen, güçlü bir tanktır ve üst koridorda oldukça etkilidir. “Güçlü Atak” yeteneği ile, rakiplerine büyük bir hasar verebilirsiniz. “Adalet Vuruşu” yeteneği, düşman birimlerine hasar verir ve onları yavaşlatır. “Demacian Adaleti” yeteneği, rakiplerine büyük bir hasar verir ve onları etkisiz hale getirir.
 7. Jax, güçlü bir dövüşçüdür ve League of Legends solo karakterleri arasında oldukça etkilidir. “Tutunma” yeteneği, Jax’in rakiplerine yaklaşmasına ve onları kontrol etmesine olanak tanır. “Güçlü Yumruk” yeteneği, rakiplerine büyük bir hasar verir. “Kılıç Fırlatma” yeteneği, rakiplerine hasar verir ve onları yavaşlatır.
 8. Kayle, hem destek hem de saldırı olarak kullanılabilen bir karakterdir ve üst koridorda oldukça etkilidir. “Kutsal Kılıç” yeteneği, rakiplerine büyük bir hasar verir. “Mükemmeliyetin Zaferi” yeteneği, Kayle’in savunmasını artırır ve kendisini iyileştirir. “Ruhların Kesimi” yeteneği, düşman birimlerine büyük bir hasar verir.
 9. Mordekaiser, güçlü bir tanktır ve üst koridorda oldukça etkilidir. “Pasif: Demir Tutku” yeteneği, Mordekaiser’ın canını iyileştirir. “Ölümden Dönüş” yeteneği, rakiplerine hasar verir ve Mordekaiser’ı iyileştirir. “Karanlık İzler” yeteneği, rakiplerine hasar verir ve onları yavaşlatır.
 10. Nasus, güçlü bir tanktır ve üst koridorda oldukça etkilidir. “Sifon Saldırısı” yeteneği, rakiplerine büyük bir hasar verir ve Nasus’un gücünü artırır. “Ruhsal Alev” yeteneği, rakiplerine hasar verir ve onları yavaşlatır. “Aziz Fırtına” yeteneği, düşman birimlerine hasar verir ve onları yavaşlatır.lol solo karakterleri
 11. Cho’Gath
 12. Dr. Mundo
 13. Gnar
 14. Heimerdinger
 15. Illaoi
 16. Irelia
 17. Jayce
 18. Kled
 19. Malphite
 20. Maokai
 21. Ornn
 22. Pantheon
 23. Poppy
 24. Quinn
 25. Renekton
 26. Rengar
 27. Riven
 28. Sett
 29. Shen
 30. Sion
 31. Swain
 32. Tahm Kench
 33. Trundle
 34. Tryndamere
 35. Urgot
 36. Vayne
 37. Vladimir
 38. Volibear
 39. Wukong
 40. Yorick
 41. Zac

Yukarıda sizler için en oynanabilitesi yüksek League of Legends Solo karakterlerini listedik, bunlar arasından istediğinizi seçip oynayabilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir