ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. LOL
 4. »
 5. League of Legends Jungle Karakterleri

League of Legends Jungle Karakterleri

ThatsGameNet ThatsGameNet -
126 0
league of legends jungle karakterleri

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde haritada üç koridor bir de orman bulunur, bu dört alanda Mid, ADC, Support, Solo ve Jungle karakterleri oynar. League of Legends Jungle karakterleri ve diğer koridorlarda oynayan karakterlerin farklı özellikleri vardır, bu yüzden Jungle karakterini ADC’de kullanırsanız rakibinizin sizi alt etmesi daha kolaylaşır. Bu yazımızda sizlere alabileceğiniz bütün League of Legends Jungle karakterlerini listeledik.

League of Legends Jungle Karakterleri

Oyun içerisinde yüzlerce karakter bulunuyor fakat hepsiyle aynı koridorda oynayamazsınız. Aşağıda ADC oynamak isteyen oyuncular için League of Legends Jungle Karakterleri listeledik, beğendiğiniz karakteri detaylı olarak inceleyerek oynayabilirsiniz. League of Legends Solo karakterleri neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

 1. Lee Sin, League of Legends’ın en popüler orman karakterlerinden biridir. Yüksek hareket kabiliyeti, güçlü hasar çıkışı ve çok yönlülüğü sayesinde çok etkilidir. Lee Sin, rakiplerini engelleyebilir, hasar verebilir ve takım arkadaşlarını iyileştirebilir.
 2. Nidalee, uzaktan hasar veren bir orman karakteridir. Uzaktan saldırıları sayesinde rakiplerine zarar verebilir ve takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Ayrıca, yüksek hareket kabiliyeti sayesinde rakiplerinin saldırılarından kaçabilir.
 3. Kha’Zix, League of Legends’daki en ölümcül orman karakterlerinden biridir. Güçlü saldırıları ve öldürme yeteneği sayesinde rakiplerini kolayca öldürebilir. Ayrıca, yüksek hareket kabiliyeti sayesinde rakiplerinin saldırılarından kaçabilir.
 4. Elise, örümcek formuna dönüşebilen bir orman karakteridir. Örümcek formunda iken, rakiplerine yüksek hasar verebilir ve onları yavaşlatabilir. İnsan formunda iken, takım arkadaşlarını iyileştirebilir ve rakiplerini engelleyebilir.
 5. Rengar, Kha’Zix ile benzer bir karakterdir. Güçlü saldırıları ve öldürme yeteneği sayesinde rakiplerini kolayca öldürebilir. Ayrıca, yüksek hareket kabiliyeti sayesinde rakiplerinin saldırılarından kaçabilir.
  lol jungle karakterleri
 6. Amumu
 7. Ekko
 8. Evelynn
 9. Fiddlesticks
 10. Gragas
 11. Graves
 12. Hecarim
 13. Ivern
 14. Jarvan IV
 15. Jax
 16. Karthus
 17. Kayn
 18. Kindred
 19. Lillia
 20. Master Yi
 21. Nunu & Willump
 22. Olaf
 23. Poppy
 24. Qiyana
 25. Rek’Sai
 26. Rumble
 27. Sejuani
 28. Shaco
 29. Shyvana
 30. Skarner
 31. Taliyah
 32. Trundle
 33. Udyr
 34. Viego
 35. Volibear
 36. Warwick
 37. Wukong
 38. Xin Zhao
 39. Yone
 40. Zac

Yukarıda sizler için en oynanabilitesi yüksek League of Legends Jungle karakterlerini listedik, bunlar arasından istediğinizi seçip oynayabilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir