ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. LOL
 4. »
 5. League of Legends Destek Karakterleri

League of Legends Destek Karakterleri

ThatsGameNet ThatsGameNet -
98 0
league of legends destek karakterleri

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde haritada üç koridor bir de orman bulunur, bu dört alanda Mid, ADC, Destek, Solo ve Jungle karakterleri oynar. League of Legends Destek karakterleri ve diğer koridorlarda oynayan karakterlerin farklı özellikleri vardır, bu yüzden Jungle karakterini ADC’de kullanırsanız rakibinizin sizi alt etmesi daha kolaylaşır. Bu yazımızda sizlere alabileceğiniz bütün League of Legends Destek karakterlerini listeledik.

League of Legends Destek Karakterleri

Oyun içerisinde yüzlerce karakter bulunuyor fakat hepsiyle aynı koridorda oynayamazsınız. Aşağıda ADC oynamak isteyen oyuncular için League of Legends Destek Karakterleri listeledik, beğendiğiniz karakteri detaylı olarak inceleyerek oynayabilirsiniz. League of Legends Jungle karakterleri neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

 1. Thresh, düşman şampiyonları hapsedebilen ve takım arkadaşlarını kurtarabilen bir destek şampiyonudur. Ayrıca çeşitli koruyucu alanlar oluşturabilir.
 2. Janna, takım arkadaşlarını iyileştirebilen ve koruyabilen bir destek şampiyonudur. Ayrıca, rakip şampiyonları yavaşlatabilir ve hava akımlarıyla engelleyebilir.
 3. Lulu, takım arkadaşlarını büyüleyebilen ve koruyabilen bir destek şampiyonudur. Ayrıca, rakip şampiyonları yavaşlatabilir ve onları büyüleyebilir.
 4. Nami, takım arkadaşlarını iyileştirebilen ve onlara güçlendirici etkiler veren bir destek şampiyonudur. Ayrıca, rakip şampiyonları yavaşlatabilir ve onları havaya kaldırabilir.
 5. Soraka, takım arkadaşlarını iyileştirebilen ve onlara mana veren bir destek şampiyonudur. Ayrıca, rakip şampiyonların hareketini yavaşlatabilir ve onları susturabilir.
 6. Karma, takım arkadaşlarını iyileştirebilen ve güçlendirebilen bir destek şampiyonudur. Ayrıca, rakip şampiyonları yavaşlatabilir ve onları engelleyebilir.
 7. Bard, takım arkadaşlarını iyileştirebilen ve koruyabilen bir destek şampiyonudur. Ayrıca, rakip şampiyonları kışkırtabilir ve onları engelleyebilir.
 8. Yuumi, bir şampiyona tutunarak onu iyileştirebilen ve ona güçlendirici etkiler verebilen bir destek şampiyonudur. Ayrıca, takım arkadaşlarını hareket hızıyla güçlendirebilir ve rakip şampiyonları yavaşlatabilir.
  lol destek karakterleri
 9. Sona
 10. Taric
 11. Rakan
 12. Braum
 13. Blitzcrank
 14. Leona
 15. Zyra
 16. Lux
 17. Morgana
 18. Seraphine
 19. Alistar
 20. Pyke
 21. Kench (Tahm Kench)
 22. Rell
 23. Galio
 24. Shen
 25. Maokai
 26. Nautilus
 27. Taliyah
 28. Vel’Koz
 29. Zilean
 30. Orianna
 31. Neeko
 32. Anivia
 33. Brand
 34. Fiddlesticks
 35. Malphite
 36. Poppy
 37. Swain
 38. Xerath
 39. Annie
 40. Veigar

Yukarıda sizler için en oynanabilitesi yüksek League of Legends Destek karakterlerini listedik, bunlar arasından istediğinizi seçip oynayabilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir