ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kimdir?
 4. »
 5. Eva Düleker Kimdir? (RinXir)

Eva Düleker Kimdir? (RinXir)

ThatsGameNet ThatsGameNet -
92 6
eva düleker kimdir

Bu yazımızda sizlere Twitch’in sevilen yüzü Eva Düleker namı diğer RinXir‘i yakından tanıyacağız. Eva Düleker kimdir sorusunun cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Diğer Kimdir yazılarımıza bakmak için tıklayabilirsiniz.

İsim-Soyisim, Nerelisiniz, Doğum Tarihiniz ve Eğitim Durumunuz hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Adım Eva Düleker, Ankara‘da doğdum büyüdüm 8 Eylül 1999 doğumluyum, hemşirelik mezunuyum.

Kullanıcı Adınızın Bir Anlamı Var mı?

Kullanıcı adımın hiçbir anlamı yok, olsun isterdim.

Twitch’e nasıl başladınız, sizi buraya çeken neydi?

Twitch’e izlediğim büyük yayıncılardan heves alarak başladım, bana tam benim için yaratılmış bir meslek gibi gelmişti çünkü oyun oynamak ve sürekli konuşmak tam benlik.

rinxir kimdir

Twitch dışında bir mesleğiniz var mı?

Twitch dışında ki mesleğim söylediğim gibi hemşireyim lakin maddi bir ihtiyaç olmadığı sürece tek yapmak istediğim meslek Twitch yayıncılığıdır.

Twitch’de ilerlerseniz onu meslek olarak görür müsünüz yoksa sizin için hep eğlence mi?

Twitch’de ilerlemeden de onu bir meslek olarak görüyorum, benim için biçilmiş bir kaftan ama benim ve takipçilerimin en büyük umudu da beraber büyümemizdir, Twitch eğlenilebilecek bir meslektir benim için.

Son olarak da ilerideki hedefleriniz nedir?

İlerideki hedefim birçok sponsora sahip olmak desem çok mu dürüst davranmış olurum? 1 milyonları görmek, birçok platformda tanınan bir yayıncı olmak kısacası sokak röportajlarında ismim sorulduğunda bilinen biri olmak.

Eva Düleker (RinXir) Twitch

Eva Düleker (RinXir) Instagram

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu.Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

İlgili Yazılar

6 Yorum

 1. eva sevdalisi - -

  twitch de izlediğim tek yayinci bayilürüm kendisine

 2. Berkecan - -

  1 yıldır takip ettiğim bir yayıncı. İzleyerek seviyoruz, çok eğlenceli.

 3. Asım - -

  Evayı takip etmeye yeni başladım o gğn ruh halim nasılsa sanki o da aynı duyguları yansıtıyor. İnsanları kandırmak için kendünden ödün vermiyor o gün nasıl yayın yapmak istiyorda öyle yayın yapıyor am insanlarında fikirlerini önemsiyor.başarılarının devamını dilerim.

 4. SevimliBrokoli - -

  RinXir evimiz Eva anamız…

 5. Eridem A. - -

  Eva hanımın cevapları cok samimi geldi. Bundan sonra yayınlarını kaçırmadan izleyeceğim.Umarım hedeflerine ulaşabilir ulaşırda…

 6. SevimliBrokoli - -

  RinXir evimiz, Eva anamız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir