ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Haberler
 4. »
 5. Deprem Bölgesine Yardım Eden Yayıncı ve YouTuberlar

Deprem Bölgesine Yardım Eden Yayıncı ve YouTuberlar

ThatsGameNet ThatsGameNet -
115 0
deprem bölgesine yardım yapan yayıncılar

6 Şubat günü ülkemizde yaşanan bu olay herkesi derinden etkiledi. 7.7 ve 7.6 şiddetinde yaşanan iki deprem ile birlikte neredeyse bütün evler yerle bir oldu. Çok sayıda vefat ve yaralı haberi almaya devam ediyoruz. Bu zamanda herkes el ele olarak deprem bölgesine olabildiğince yardım göndermeye başladı. 

Deprem Bölgesine Bağış Yapan Yayıncı ve YouTuberlar

Deprem günü bütün yayıncılar Twitch ve YouTube platformu üzerinden yayınlar açarak çok kısa sürede yüksek miktarlarda bağış topladılar. Toplanan bütün bağışlar Ahbap ve AFAD ekibine anlık olarak aktarıldı. Bu zorlu günlerden herkes elinden geleni ardına koymadı ve küçük büyük demeden yapabildikleri kadar bağış yaptılar. Bağış toplayan ve yapan bazı yayıncıları aşağıda görebilirsiniz

 1. Levo 
 2. Jahrein 
 3. Kendine Müzisyen
 4. Ferit Karakaya
 5. Berkcan Güven
 6. Tolunay Ören
 7. Hasan Abi
 8. Barış Özcan
 9. Eray Özkenar
 10. Hazreti Yasuo
 11. Aynı Sinemalar
 12. Kafalar
 13. Mertcan Bahar
 14. Pintipanda
 15. Htalks

Bu liste dışında daha yüzlerce kişi de deprem için yardım topladı. Twitch, YouTube ve diğer sosyal medya üzerinden içerik üreten kişiler ellerinden gelen her şeyi yaptılar o yüzden bu listede yer almayan daha birçok kişi var biz sadece şu ana kadar bildiğimiz kişileri ekledik.

Deprem halen devam ediyor, milyonlarca kişi zor durumda. Bu zamanda herkes birlik olmalı ve bu korkunç, zorlu zamanları birlikte atmalıyız. Küçük büyük demeden Ahbap veya AFAD ekibine bağışta bulunabilirsiniz veya maddi olarak destek olamıyorsanız elinizde bulunan temiz sıkıntısız kışlık ürünlerini de gönderebilirsiniz. Bütün belediyeler, muhtarlıklar ve daha birçok iş yeri yardım topluyor onların aracılığıyla gönderebilirsiniz veya kargo şirketleriyle de gönderim yapabilirsiniz deprem bölgelerine ücretsiz bir şekilde gönderim yapıyorlar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir