ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Wallhack Kodu

CSGO Wallhack Kodu

ThatsGameNet ThatsGameNet -
93 0
csgo wallhack kodu

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO’da oyun içerisinde kullanabileceğiniz binlerce kod bulunuyoruz. Sadece CSGO’da değil Counter Strike serisinin hepsinde kullanabileceğiniz kodlar bulunuyor. Bu yazımızda sizlere CSGO Wallhack kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Wallhack Kodu

Counter Strike serilerinde kullanabileceğiniz binlerce kod bulunuyor, bu konsol sistemi sadece bu oyunda değil Valve’nin yaptığı neredeyse bütün oyunlarda mevcut ( Half Life, Left 4 Dead). 

Kodlar arasında yararlı kodlarda, hile olarak kullanılacak kodlarda bulunuyor. Çoğu oyuncunun sorduğu kod CSGO Wallhack kodu. Bu kod sayesinde oyun içerisinde takım arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi duvar arkası görebilirsiniz. 

  1. Konsolu açın 
  2. Öncelikle “sv_cheats 1” yazın
  3. Daha sonrasında “r_drawothermodels 2” CSGO duvar arkası görme kodunu yazın 
  4. Artık kodunuz aktif ve herkesi görebilirsiniz

csgo duvar arkası görme kodu

CSGO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Çalışır?

Oyun içerisinde bu kodu rekabetçi vb. oyunlarda kullanamazsınız. Bu kod sadece arkadaşlarınızla girdiğiniz sunucularda hileler aktif ise kullanılır, hileleri konsola “sv_cheats 1” yazarak aktif edebilirsiniz yukarıda söylediğimiz gibi eğer aktif etmezseniz kodlar işe yaramaz. 

CSGO Wallhack Kodu Ne İşe Yarar?

Oyun içerisinde bu kod ile rakip arkadaşlarınızı duvar arkasından çok rahat görebilirsiniz. Nereye geldiğini bilerek pozisyonunuzu alır ve rahat bir şekilde alt edebilirsiniz. Bu kodu sadece arkadaşlarınızla eğlenirken kullanabilirsiniz diğer türlü oyun modlarında kullanılmaz, herhangi bir uygulama indirerek de bu vb. hile kullanmayın hile kullanmak suçtur!

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir