ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Silahı Sol Ele Alma

CSGO Silahı Sol Ele Alma

ThatsGameNet ThatsGameNet -
102 0
csgo silahı sol ele alma kodu

Counter-Strike: Global Offensive, yaygın olarak CSGO olarak bilinir, Valve Corporation tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunda, iki takım teröristler ve terörle mücadele eden özel kuvvetler, farklı oyun modlarındaki görevleri yerine getirmek için mücadele ederler. Bildiğiniz üzere oyun içerisinde binlerce kod bulunuyor ve bunların hepsini kullanabiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere CSGO silahı sol ele alma kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Silahı Sol Ele Alma Kodu

CSGO oynarken kodlarla oynanış tarzınızı tamamen değiştirebilirsiniz. En yaygın kullanılan kodlardan birisi de CSGO silahı sol ele alma kodudur. Bu kod sayesinde standart olan sağ el de duran silahı sol ele alabilirsiniz, çoğu oyuncu bu oynanış tarzıyla daha iyi oynuyor. Bu arada CSGO rank sıralaması merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. Kendinizde bunu deneyerek hangi el de daha iyi oynayabildiğinizi görebilirsiniz, aşağıda sizler için nasıl yapacağınızı adım adım anlattık.

csgo silahı sol ele alma

  • Konsolu açın, CSGO’yu açın ve ana menüdeyken, klavyenizdeki “~” tuşuna basarak konsolu açın.
  • “cl_righthand” komutunu kullanın, konsol içine “cl_righthand 0” yazın ve “Enter” tuşuna basın. Bu komut, silahı sol elle tutacak şekilde değiştirir.
  • Silahınızı kontrol edini oyuna geri dönün ve silahınızı kontrol edin. Artık sol elle tutulduğunu görebilirsiniz.
  • CSGO Silahı sağ ele almak isterseniz Eğer silahı tekrar sağ ele döndürmek isterseniz, konsolu tekrar açın ve “cl_righthand 1” yazarak silahı sağ elle tutacak şekilde geri değiştirin.

Bu işlem, birçok oyuncunun tercih ettiği sol elle oynama yöntemini uygulamak için oldukça basit bir yol sağlar. Ayrıca, bu özellik oyundaki her silah için uygulanabilir ve silahlar arasında geçiş yaparken değişmeyecektir.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir