ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Para Kodu Nedir?

CSGO Para Kodu Nedir?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
56 0
csgo para kodu

Popüler FPS oyunlarından biri olan CSGO’da oyun içi konsol ve kodları bulunur. Bu kodlar sayesinde birçok şeyi yapabilirsiniz. CSGO konsol kodları sayesinde sizin oyun içi oynayış tarzınızı ve maç ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu kodlardan biri de para kodu, bu yazımızda sizlere CSGO para kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Para Kodu

Oyun içerisinde bulunan binlerce kod sayesinde neredeyse her şeyi yapabilirsiniz. Kendinize para ekleyebilir, hile açabilir, mermi izlerini kaybedebilir ve daha bir çok şeyi yapabilirsiniz. Bu yazımızın ana konusu bu kodlardan CSGO para kodu, bu kod sayesinde maç içerisinde kendini paranızı yükseltebilirsiniz. Konsolu açıp aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

  • impulse 101: Oyunda alacağınız maksimum para hemen yüklenir.
  • mp_maxmoney X : Kodun sonunda yazacağınız para miktarı oyun içinde birikecek maksimum parayı belirler.
  • mp_startmoney X : Kodun sonuna yazacağınız para miktarı her el başında sizde olacak parayı belirler.

csgo para kodu nasıl yapılır

Yukarıda vermiş olduğumuz iki kod sizin maç içinde para yüklemenizi sağlar. Bu kodları her oyunda kullanamazsınız, kodu sadece hilelerin açık olduğu sunucularda kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oynanilan oyunlarda daha çok tercih ediliyor. CSGO config yükleme nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

CSGO Hileler Nasıl Açılır?

Oyunda hileleri açmanız ve konsol kodlarının tümünü kullanmanız için hileleri aktif etmeniz gerekir. Hileleri aktif etmek oldukça basittir, konsolu açıp “sv_cheats 1” yazıyoruz ve artık bütün kodlar kullanılabilir durumda. Kodu sadece oyunu kuran yazıp aktif edebilir bunu unutmayın, iyi oyunlar!

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir