ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Mermi İzi Kodu

CSGO Mermi İzi Kodu

ThatsGameNet ThatsGameNet -
125 0
csgo mermi izi kodu

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından CSGO, gün geçtikçe oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz binlerce kod bulunuyor, bunlardan birisi de CSGO mermi izi kodu. Bu kod ile merminin gidişini görebileceksiniz.

CSGO Mermi İzi Kodu

Oyun içerisinde ısınma yaparken bu kodu kullanarak sıktığınızda mermilerine nereye, nasıl gittiğini görebilirsiniz. Merminin gidiş yönüne göre spray ayarlayıp oynayisinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Asagida mermi izi kodu nedir ve nasıl kullanılır adım adım anlattık, adımları dikkatlice uygulayarak yapabilirsiniz. CSGO süre uzatma kodu nedir onu da merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

  • Oyuna girin
  • Konsolu açın ve öncelikle sv_cheats 1 yazın
  • Sunucuda hileleri aktif ettikten sonra tekrar konsolu açıp r_drawtracers_firstperson 1 kodunu yazın
  • Bu kodu yazdıktan sonra CSGO mermi izi kodu aktif olacaktır ve her sıktığınızda merminin gidiş yönü gözükecektir.

csgo mermi izi gösterme

Mermi İzi Ne İşe Yarar?

Mermi izini göstermenin oyuna herhangi bir yararı yoktur fakat kendinizi geliştirmek istiyorsanız yararlıdır. Her silahın tepmesi farklıdır ve silahı iyi kullanmak için spray atmanız gerekir. Mermi izi ile beraber bütün silahların nasıl gittiğini görebilir ve sprayinizi ona göre düzeltebilirsiniz. Bunun dışında eğer içerik üreticiyseniz video çekerken daha detaylı olarak göstermek için de kullanabilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir