ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. CSGO
 4. »
 5. CSGO Konsol Kodları

CSGO Konsol Kodları

ThatsGameNet ThatsGameNet -
123 0
csgo konsol kodları

Counter-Strike: Global Offensive, yaygın olarak CSGO olarak bilinir, Valve Corporation tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunda, iki takım teröristler ve terörle mücadele eden özel kuvvetler, farklı oyun modlarındaki görevleri yerine getirmek için mücadele ederler. Oyun içerisinde binlerce kod bulunur, bu yazımızda sizlere CSGO konsol kodları neler onları göstereceğiz.

CSGO Konsol Kodları

CSGO’da bildiğiniz üzere konsol bulunur ve bu konsola belirli kodları yazılır, bu kodlar oynayış ve oyun tarzınızı değiştirecek kodlardır. Binlerce kod bulunur fakat biz sizler için en çok işinize yarayacak CSGO konsol kodlarını aşağıda listeledik. CSGO bot kodları neler onlara bakmak isterseniz yazımıza göz atabilirsiniz.

csgo kodları

 1. fps_max “değer”: Bu kod, oyun içi kare hızınızı belirler. Varsayılan değer 300’dür, ancak daha düşük bir değer belirleyerek performansınızı artırabilirsiniz.
 2. cl_showfps “1”: Bu kod, oyun içindeki kare hızınızı ekranın sağ üst köşesinde gösterir.
 3. cl_interp_ratio “1”: Bu kod, sunucu ve oyuncu arasındaki gecikme oranını belirler. Varsayılan değer 2’dir, ancak daha düşük bir değer (1) performansınızı artırabilir.
 4. cl_interp “değer”: Bu kod, oyun içindeki gecikmeyi belirler. Varsayılan değer 0,03125’dir, ancak daha düşük bir değer performansınızı artırabilir.
 5. net_graph “1”: Bu kod, ağ performansınızı gösteren bir grafik penceresi açar.
 6. mat_monitorgamma “değer”: Bu kod, oyunun görüntü kalitesini artırmak için gamma ayarlarını değiştirir. Varsayılan değer 2,2’dir, ancak daha yüksek bir değer oyunu daha parlak hale getirebilir.
 7. cl_righthand “0”: Bu kod, silah tutma pozisyonunu değiştirir. Varsayılan değer 1’dir, ancak “0” yazarak sol el ile tutma seçeneğini açabilirsiniz.
 8. cl_crosshaircolor “değer”: Bu kod, nişangah rengini değiştirir. Değerler “0” (yeşil), “1” (kırmızı), “2” (mavi), “3” (sarı), “4” (turuncu), “5” (mor) olarak belirlenebilir.
 9. cl_crosshairthickness “değer”: Bu kod, nişangah kalınlığını belirler. Varsayılan değer 1’dir, ancak artırarak kalınlaştırabilirsiniz.
 10. voice_scale “değer”: Bu kod, oyun içindeki ses seviyesini belirler. Varsayılan değer 1’dir, ancak daha düşük bir değer ile diğer oyuncuların konuşmalarını daha az duyabilirsiniz.

Yukarıda sizler için en çok kullanılan ve en yararlı olan 10 kodu ne işe yaradıklarıyla birlikte yazdık. Kendinize uygun gördüğünüz CSGO konsol kodlarından istediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir