ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Kasa Düşürme Nasıl Yapılır?

CSGO Kasa Düşürme Nasıl Yapılır?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
118 0
csgo kasa düşürme

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından CSGO, gün geçtikçe kitlesini arttırma devam ediyor. Oyun içerisinde silah, bıçak skinleri elde etmek için ya kasa açıp düşürmeye çalışacaksınız ya da normal para ile satın alacaksınız. Bu yazımızda sizlere CSGO kasa düşürme nasıl yapılır onu göstereceğiz.

CSGO Kasa Düşürme

CSGO maçlarında genellikle oyun sonunda kasa düşer ve bunu açmak için para verip anahtar almanız gerekiyor. Kasa sürekli olarak düşmüyor bu yüzden elinizde oyundan düşen kasa yoksa onu da para ile almak zorundasınız. Kasalar anahtara kıyasla oldukça ucuz oluyor fakat oyuna yeni eklenen kasalar ilk zamanlarda yüksek fiyatlardan satılıyor daha sonra yavaş yavaş fiyatı düşüyor. Peki kasaları nasıl düşürebilirsiniz?

csgo kasa nasıl düşürülür

Kasaları düşürebilmek için sürekli oynamanız gerekiyor yani oldukça aktif olmalısınız. Aktif olmak için Rekabetçi modunda oynamanıza gerek yok diğer oyun modlarında da kasa düşürmek mümkün, bunun için diğer kısa oyun modlarını oynayarak daha hızlı vakit geçirebilirsiniz. CSGO silahı öne alma nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

CSGO kasa düşürme tamamen şansınıza bağlıdır, şunu yaparsanız kesin olarak düşer diyemeyiz fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi oyun içerisinde aktif olursanız kasa düşme olasılığını yükseltirsiniz. Sadece kasa ile de kalmayıp oyun içindeki silah skinlerini de düşürebilirsiniz. Yeni çıkan bir kasa var ise direkt çıktığı gün sürekli oynarsanız kısa süre içerisinde düşürürsünüz, isterseniz satarsanız isterseniz de anahtar alıp açarsınız ve şansınızı denersiniz.

csgo kasa nasıl açılır

CSGO Kasa Nasıl Açılır?

Kasa açmak için anahtara ihtiyacınız var, anahtarı Steam mağazasında belirli bir ücret ödeyerek alabilirsiniz. Anahtarı aldıktan sonra istediğiniz kasada kullanabilirsiniz. Her kasanın içinde farklı farklı skinler bulunur ve bunlar arasında en değerli olanlarda bulunur.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir