ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Isınma Bitirme Kodu

CSGO Isınma Bitirme Kodu

ThatsGameNet ThatsGameNet -
88 0
csgo ısınma bitirme kodu

CS:GO, sadece beceri gerektiren bir oyundur ve birçok faktöre bağlıdır. Hızlı tepkiler, doğru nişancılık, taktiksel düşünce ve takım çalışması gibi faktörler, oyuncuların başarıya ulaşması için gerekli becerilerdir. Ancak, bu becerilerin her biri üzerinde çalışmak zorunda olduğunuzda, bir ısınma ve bitirme rutini oluşturmak oldukça yararlı olabilir. Bu yazımızda sizlere CSGO ısınma bitirme kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Isınma Bitirme Kodu

CSGO’da kullabileceğiniz binlerce kod bulunuyor ve bu kodların arasında ısınmadayken kullanabileceğiniz kodlarda bulunuyor. Round başlarken ısınmayı beklemek istemiyorsanız aşağıda sizlere vermiş olduğumuz CSGO ısınma bitirme kodunu kullanabilirsiniz.

  • mp_warmup_end : Round başlatığında beklediğiniz ısınma kodunu kapatır.
  • mp_warmup_start : Round başlarken beklediğiniz ısınma süresini aktifleştirir.

Yukarıda vermiş olduğumuz kodlarla ısınmayı kapatıp açabilirsiniz. CSGO ısınma kodları ile alakalı daha detaylı bilgileri aşağıda anlattık.

csgo ısınma kapatma

  • mp_round_restart_delay 0; mp_warmup_end; mp_restartgame 1;

Bu kod, oyuncuların son oyununu tamamladıktan sonra otomatik olarak yeniden başlar. Böylece oyuncular, son oyunlarını analiz edebilir ve hatalarını not edebilirler.

  • mp_round_restart_delay 5; mp_warmuptime 10; mp_roundtime 1; mp_roundtime_defuse 1; mp_maxrounds 1; mp_win_limit 1; mp_restartgame 1;

Bu kod, son tura özel bir yeniden başlatma kodudur. Bu kod, oyuncuların son tura özel bir hazırlık yapmalarına olanak tanır. Tüm oyuncular, sadece bir tur için birbirleriyle yarışacaklar, bu da birçok beceriyi test eder ve oyuncuların son tura hazırlıklı olmalarına yardımcı olur.

  • mp_round_restart_delay 0; mp_warmup_end; mp_restartgame 1; say GG!;

Bu kod, son oyunun bitiminde otomatik olarak yeniden başlar ve GG (iyi oyun) mesajını chat kutusuna yazdırır. Bu, oyuncuların maçı dostane bir şekilde bitirmesine yardımcı olur ve son oyun hakkında düşüncelerini paylaşmalarına olanak tanır.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir