ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Güven Faktörü Yükseltme

CSGO Güven Faktörü Yükseltme

ThatsGameNet ThatsGameNet -
183 0
csgo güven faktörü yükseltme

CSGO oyuncularının oyun içerisinde en çok dikkat etmesi gereken şey Güven Faktörüdür. Güven faktörünüz ne kadar yüksek olursa takım arkadaşlarınız ve rakip daha iyi gelir. Güven faktörünün iyi olması sizin karşınıza hile gelmesini en aza indirir. Bu makalemizde sizlere CSGO güven faktörü yükseltme nasıl olur onu anlatacağız.

CSGO Güven Faktörü Yükseltme

Oyun içinde güven faktörünüz ne kadar yüksek olursa sizin için o kadar iyidir. Takımınıza gelen oyuncuların, rakibe gelen oyuncuların kalitesini en çok güven faktörü etkiler. Güven faktörünüz düşük olursa da maçlarınıza sizi oyundan soğutacak oyuncular gelir bu da sizin sürekli mağlubiyet almanıza sebep olabilir.

Güven faktörünüzü yükseltmek için birçok yöntem bulunuyor, bunlardan en önemlisi oyun içindeki oynayisiniz ve davranisinizdir. Aşağıda sizler için CSGO güven faktörü yükseltme taktiklerini anlattık, bunları dikkatlice uygulayarak siz de yükseltebilirsiniz.

Oyun İçi Davranışlarınızı Düzeltin

Maçlarda takımınıza ve rakibe karşı iyi davranın, sohbet kısmından iyi konuşun ve fazla şikayet almamaya çalışın. Şikayet aldığınızda banlanmayacağınızı bilseniz de bu sizin güven faktörünüzü düşürür. Takım arkadaşlarınıza vurmamaya, oyundan atmamaya çalışın.

Övgü Toplayın

Bildiğiniz üzere oyun içerisinde övgü sistemi var, siz ne kadar iyi oynarsaniz takımınız hatta rakip takım sizi övebilir. Övgüler sizin güven faktörünüzü oldukça yükseltir, bu sadece rekabetçi maçlar için değil normal topluluk sunucularında vs. oynayarak da övgü toplayabilirsiniz. Bu da sizin için önemli bir etkendir.

csgo güven faktörü nasıl yükseltilir

Oynama Saatinizi Arttırın

CSGO içerisinde ne kadar çok zaman geçirirseniz oyun tarafından sevilirsiniz, oynama saatinizi arttırdığınızda sizi sürekli aktif bir oyuncu olarak sayacaktır ve bu sayede CSGO güven faktörü yükseltme yapabilirsiniz.

Üçüncü Parti Yazılım Kullanmayın

Kesinlikle hile kullanmayın, hile olarak sayılmasa da herhangi bir üçüncü parti uygulama kullanmayın müzik botu vs. gibi. Bunlardan olabildiğince uzak durmaya çalışın.

Overwatch Yapın

Bildiğiniz üzere oyun içersinde şüpheli oyuncuları inceleyip değerlendirme yaptığınız sistem bulunuyor. Bu sistemi kullanarak hem XP kazanabilir hem de güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz. Eğer CSGO Overwatch nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımıza tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Sizlere güven faktörünüzü yükseltebileceğiniz birçok seçenek sunduk, bunlarin hepsine dikkatlice uyarak kısa bir sürede CSGO güven faktörü yükseltme yapabilirsiniz.  

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir