ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CSGO
  4. »
  5. CSGO Eşleştirme Tekrar Deneniyor Hatası Çözümü

CSGO Eşleştirme Tekrar Deneniyor Hatası Çözümü

ThatsGameNet ThatsGameNet -
135 0
csgo eşleştirme tekrar deneniyor

Popüler FPS oyunlarından CSGO‘da son zamanlarda çıkan hata yüzünden oyuncular memnun değil. CSGO oyuncularının karşısına çıkan eşleştirme hatası oldukça can sıkıcı bir hata ve oyuncular çözümünü bilmiyorlar. Bu yazımızda sizlere CSGO eşleştirme tekrar deneniyor hatası çözümü nedir onu göstereceğiz.

CSGO Eşleştirme Tekrar Deneniyor Hatası Nasıl Çözülür?

Karşınıza eşleştirme hatası çıktıysa hiç merak etmeyin bu hata sizinle alakalı bir şey değil. Bu hatanın nedeni genellikle oyundaki teknik sorunlar ve güncellemeler. Bu hata ile karşılaşıyorsanız büyük ihtimalle oyuna güncelleme geleceği için karşılaşıyorsunuzdur. CSGO eşleştirme tekrar deneniyor hatasının çözümünü sizler için bulduk ve aşağıda anlattık, adımları tek tek uygulayarak sorunu çözebilirsiniz. CSGO ısınma kodları nelerdir merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

  • CSGO eşleştirme tekrar deneniyor hatasını alanlar, öncelikle Steam programını bulup sağ tıklıyoruz ve Özellikler diyoruz.
  • Karşımıza çıkan pencerede “Kısayol”u seçiyoruz ve “Hedef:” yazan yerin en sonuna “-tcp” kodunu ekliyoruz.
  • csgo eşleştirme başarısız
  • Kodu ekledikten sonra şimdi de “Uyumluluk” bölümüne geliyoruz ve en alttaki “Bu programı yönetici olarak çalıştır” seçeneğini işaretliyoruz
  • csgo eşletirme hatası

Yukarıda vermiş olduğumuz çözüm yöntemini uyguladıktan sonra yüksek ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır, eğer halen sorun devam ediyorsa oyun güncellemesini beklemeniz gerekiyor. Genellikle bu tür hatalar çıktıktan sonra kısa süre içinde küçük boyutta bir güncelleme gelir ve o güncellemeyi yaptıktan sonra hata ortadan kalkar.

CSGO Eşleştirme Başarısız Hatası Nasıl Çözülür?

Yukarıda alınan hata ile CSGO eşleştirme başarısız hatası aynıdır. Genellikle bu sorunların ana nedeni oyuna gelecek olan yeni güncellemelerdir. Bu hata ile karşılaşıyorsanız yukarıda vermiş olduğumuz adımları uygularsanız sorununuz çözülecektir, eğer sunmuş olduğumuz çözüm işe yaramadıysa CSGO güncellemesini beklemeniz gerekiyor. Çok kısa süre içerisinde küçük boyutlu bir güncelleme gelir ve güncelledikten sonra oynamaya devam edebilirsiniz. Herkese İyi Oyunlar!

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir