ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. CSGO
 4. »
 5. CSGO Aim Hack Kodu

CSGO Aim Hack Kodu

ThatsGameNet ThatsGameNet -
108 0
csgo aim hack kodu

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO‘da bildiğiniz üzere kullanabileceğiniz binlerce kod bulunuyor. Bu kodlar oyun içinde her işinize yarayabilir. CSGO wallhack kodundan, CSGO para koduna kadar her şey mümkün. Bu kodların arasında tabii ki CSGO hile kodları da bulunuyor. Bu yazımızda sizlere CSGO aim hack kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Aim Hack Kodu

Aim hack kodu, CSGO oyuncularının popüler olarak kullandığı bir koddur. Bu kod sayesinde arkadaşlarınızı direkt tek mermi ile alt edebilirsiniz. Oyunda hile vb. kodları kullanabilmeniz için arkadaşlarınızla veya botlarla birlikte oynamanız gerekiyor çünkü bu kodlar sadece bu çeşit oyunlarda kullanılabilir. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenmek istediğiniz zaman bu hile kodlarını yazarak onları trolleyebilirsiniz. Kodların aktif olması için öncelikle Geliştirici Konsolunu açıp “sv_cheats 1” yazıyoruz ve artık bütün kodlar kullanılabilir oluyor, ardından aşağıda vermiş olduğumuz kodları tek tek konsola girerek CSGO aim hack kodunu aktifleştiriyoruz.

 • weapon_accuracy_nospread 1
 • weapon_debug_spread_gap 1
 • weapon_recoil_cooldown 0
 • weapon_recoil_decay1_exp 999
 • weapon_recoil_decay2_exp 999
 • weapon_recoil_decay2_lin 999
 • weapon_recoil_scale 0
 • weapon_recoil_suppression_shot 500

csgo aim hack

CSGO Aim Hack Kodu Ne İşe Yarar?

Aim hack kodu, oyun içerisinde düşmanlara karşı hiçbir efor sarfetmeden alt etmenize yarar. Duvar arkası görme kodunu da açıp gelen oyuncuya direkt kafa vuruşu yapabilirsiniz. Neredeyse adam sizi görmeden alt etmiş olursunuz.

CSGO içerisinde hileleri sadece arkadaşlarınızla eğlenmek için kullanmalısınız, bunun dışında çevrimiçi oyunlarda kullanılan hileleri kesinlikle kullanmayın ve kullandırtmayın. Oyundan ban yeme tehlikeniz bulunuyor ve de bu bir suçtur. Hile programları adı altında indirilebilir uygulamaları da indirmeyin çünkü bilgisayarınız virüs kapabilir.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir