ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. CS 1.6
 4. »
 5. CS 1.6 Tam Ekran Nasıl Yapılır?

CS 1.6 Tam Ekran Nasıl Yapılır?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
143 0
cs 1.6 tam ekran nasıl yapılır

Counter-Strike 1.6, tarihin en popüler ilk şahıs nişancı oyunlarından biridir. Oyun, ilk kez 1999 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri milyonlarca oyuncu tarafından oynandı. CS 1.6’nın başarısı, oyunun heyecan verici oyun mekaniği ve ayrıntılı haritaları sayesinde gelmektedir. Son zamanlarda oyuncular oyunu nasıl tam ekran yaparız sorusunun cevabını arıyor, bu yazımızda sizlere CS 1.6 tam ekran nasıl yapılır onu göstereceğiz.

CS 1.6 Tam Ekran Yapma

Genellikle oyunu ilk indirdiğinizde oyun pencereli olarak açılır ve bu oynayışınızı bozar. Sadece bu yüzden değil, oyunun tam ekrandan çıkmasına sebep olan birçok şey bulunuyor. Aşağıda sizler için CS 1.6 tam ekran nasıl yapılır gösterdik, adımları tek tek uygulayarak yapabilirsiniz. CS 1.6 sekmeme kodları neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

cs 1.6 tam ekran

 1. CS 1.6’yı başlatın ve ana menüye gidin.
 2. “Options” (Ayarlar) bölümüne tıklayın.
 3. “Video” (Video) sekmesine geçiş yapın.
 4. “Display Mode” (Görüntü Modu) bölümünde, “Fullscreen” (Tam Ekran) seçeneğini seçin.
 5. “Apply” (Uygula) düğmesine tıklayın.
 6. Oyununuzu yeniden başlatın.

Artık CS 1.6 oyununuz tam ekran modunda açılacaktır. Eğer sorun yaşıyorsanız, oyun ayarlarında yer alan video seçeneklerinde oynamanızda yardımcı olabilir. Ayrıca, monitörünüzün çözünürlüğünü değiştirerek ekran boyutunu da ayarlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, bazen bazı bilgisayarlarda CS 1.6 oyunu tam ekran modunda çalışmayabilir. Bu durumda, oyunu pencere modunda oynamayı deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için “Display Mode” (Görüntü Modu) bölümünde “Windowed” (Pencere) seçeneğini seçin.

Umuyoruz ki bu bilgiler, CS 1.6 oyununu tam ekran modunda oynamak isteyen oyunculara yardımcı olacaktır. İyi oyunlar!

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir