ThatsGame

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CS 1.6
  4. »
  5. CS 1.6 Redbull Kodu

CS 1.6 Redbull Kodu

ThatsGameNet ThatsGameNet -
69 0
cs 1.6 redbull kodu

Counter Strike 1.6, FPS oyun tarihinin en popüler oyunlarından biridir. 1999 yılında piyasaya sürülen oyun milyonlarca oyuncu tarafından oynandı. Oyunun mekaniği, haritaları oyunu bu döneme kadar getirdi. Oyun içinde kullanabileceğiniz binlerce kodu bulunuyor, bu kodlardan biriside Redbull kodu. Bu yazımızda sizlere CS 1.6 Redbull kodu nedir onu göstereceğiz.

CS 1.6 Redbull Kodu

Redbull kodu sayesinde katbekat daha hızlı hareket edebilirsiniz. Çoğu CS 1.6 sunucusunda bu kod aktiftir ve bu sayede oyuncular bir süreliğine oldukça hızlı hareket edebilir. Bazı sunucularda bu kod sınırsız kullanılabilir fakat bazı sunucularda kodu kullandığınızda oyun içi paranızdan gider. Oyunda bulunan sunuculara göre bu olay farklılık gösterebilir. Aşağıda vermiş olduğumuz Redbull kodunu kullanabilirsiniz.

  • Sunucudayken Chat kısmını açıp /redbull yazabilirsiniz.
  • Sunucudayken Konsolu açıp say /redbull yazabilirsiniz.

İki adımda Redbull kodunu aktifleştirmektedir, hangisi sizin için kolay oluyorsa onu kullanabilirsiniz. CS 1.6 Wallhack kodu nedir merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

CS 1.6 Redbull Kodu Ne İşe Yarar?

Oyun içerisinde Redbull kodu sayesinde normalden daha hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Özellikle bunny yapmasını biliyorsanız saniyeler içerisinde karşı takımın bölgesine geçebilirsiniz. Bu kod size bir süreliğine avantaj sağlar.

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir