ThatsGame

 1. Anasayfa
 2. »
 3. CS 1.6
 4. »
 5. CS 1.6 Crosshair Küçültme Nasıl Yapılır?

CS 1.6 Crosshair Küçültme Nasıl Yapılır?

ThatsGameNet ThatsGameNet -
134 0
cs 1.6 crosshair küçültme

CS 1.6 çıkışının üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen halen aktifliğini korumaya devam ediyor. CS 1.6 üzerine başka oyunlarda çıkmasına rağmen serinin en çok sevilen oyunları CS 1.6 ve CS:GO. Bu yazımızda sizlere büyük crosshair ile oynamaktan sıkıldıysanız CS 1.6 crosshair küçültme nasıl yapılır onu göstereceğiz. 

CS 1.6 Crosshair Küçültme

CS 1.6 çıkalı uzun yıllar olsa da halen binlerce aktif sunucu ve oyuncu bulunuyor. Oyun içerisinde CS:GO gibi çok detaylı bir şekilde crosshair yapamıyorsanız sadece boyutunu küçültüp, rengini değiştirebiliyorsunuz. Diğer türlü değişiklik için oyun dışında dosyalarla alakalı değişik yapmanız gerekiyor fakat bunu pek önermiyoruz. 

cs 1.6 crosshair küçültme nasıl yapılır

Son zamanlarda oyuncuların çoğusu CS 1.6 Crosshair Küçültme nasıl yapılır merak ediyorlar. Oyunun ayarlar kısmından küçültseniz de yine büyük gözüküyor onu daha da küçültmek için birkaç tane CS 1.6 Crosshair Küçültme kodu bulunuyor. Aşağıdaki adımları tek tek uygulayarak crosshairinizi küçültebilirsiniz. 

 • Herhangi bir sunucuya girin mümkünse kimsenin olmadığı bir sunucuyu tercih edin
 • Konsolu açın
 • Aşağıdaki kodları sırasıyla, tek tek yazın
 • “cl_dynamiccrosshair 1” yazın
 • “+duck” yazın
 • “cl_lw 0” yazın
 • “-duck” yazın

Bu kodları kimse sizi öldürmeden yazmanız gerekiyor eğer ölürseniz bozulur ve tekrardan yazmanız gerekir.

CS 1.6 Küçük Crosshair Ne İşe Yarar?

Bütün oyunlarda küçük Crosshair oldukça iş görür, CS 1.6 oynarken de küçük Crosshair ile rakiplerinizi daha rahat gorur ve öldürürsünüz. Bu küçük Crosshair olayı her oyunda geçerlidir, sizin oynayisinizi bir tik daha iyi hale getirir. Tabii herkes de iyi hale gelmeyebilir bazılarının performansını da düşürebilir. Bütün oyuncular için en iyisi kendi crosshairinizi yapmanız olacaktır. Size en uygununu bulana kadar değişiklik yapmanız en iyi crosshairinizi bulmanız da yardımcı olur. 

Bizi InstagramTwitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir